İnşaat sektöründe güvenilir adımlarla yoluna devam eden Akpınar Ak İnşaat, faaliyetlerine 2009 yılında başlamıştır. 

Biz kimiz?

Hakkımızda

 İnşaat sektöründe güvenilir adımlarla yoluna devam eden Akpınar Ak İnşaat, faaliyetlerine 2009 yılında başlamıştır. Tünel kalıp, konvansiyonel kalıp, masa kalıp ve kaset kalıp başta olmak üzere kaba inşaat ve ileri kaba inşaat alanlarında nitelikli projelere imza atmaya devam etmektedir.

 Kurucusu Kamil Akpınar’ın 1994 yılında başlayan inşaat sektöründeki 30 yıllık deneyimi, dürüstlük ilkesi ve iş azmi ile ilk günden bu yana güven inşa etmeyi kendine ilke edinmiş, kalite ve estetiği de güven yapı taşları üzerine oturtmayı başarmıştır.

 Akpınar Ak İnşaat, geçmişten günümüze faaliyetlerinin her aşamasında; uzman, yenilikçi ve lider ruhlu, insana ve çevreye saygılı, estetik ve tekniği buluşturan, iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı olmayı kendine amaç edinmiş ve bu değerlere bağlı kalmayı esas olarak benimsemiştir. 

 Her geçen gün büyüyen kadrosu ve değişmeyen kalite anlayışıyla; sistematik çalışma, doğru planlama ve disiplinli uygulamalarla taahhütlerini hızla sürdüren Akpınar Ak İnşaat, Türkiye’de öncü ve deneyimli firmalardan biri olma konumunu sürdürmektedir.

Güçlü Referanslarımızla Sektörün Öncüsü Olmaya Devam Ediyoruz.

Misyon & Vizyon

Misyon

Kurulduğumuz günden bu yana inşaat sektöründe yeni uygulamalara öncülük ederek; talep yaratan, başarısını Türkiye’nin her yerine taşıyan, aktif olduğu çalışma alanlarını geliştirebilmeyi ve yönlendirebilmeyi hedefleyen bir marka olduk. “Güven, Kalite, Hizmet” değerlerimizin, tüm faaliyetlerimizde eksiksiz yer almasını sağlamak temel yapı taşlarımızı oluşturmaktadır.

Vizyon

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, yaptığımız işi en iyi şekilde, uluslararası standartlara ve Türkiye’de belirtilen mevzuatlara uygun, eksiksiz hayata geçirmekle, örnek ve öncü olmakla yükümlüyüz. Çalışmalarımıza bu temel yaklaşımla başlıyor ve bu anlayıştan taviz vermeden projelerimizi tamamlıyoruz. Vizyonumuz, ülkemizde gösterdiğimiz başarılara, yurt dışı projelerimizle yenilerini ekleyip küresel bir marka haline gelerek sadece lider değil, öncü olmak.